Dofinansowanie inwestycji związanej z rozwojem przedsiębiorstwa Nicosta Sp. z o.o. w celu wprowadzenia nowych produktów – aromatów spożywczych oraz olejków eterycznych.

PRIVATE LABEL

WŁASNA MARKA

kickoff.jpg
kickoff.jpg-e1646657035640_sma

Stwórz z nami własną markę

Oferujemy produkcję płynów do e-papierosów, aromatów, surowców pod własną marką. Świadczymy spektrum usług niezbędnych do wprowadzenia Twojej marki na rynek. 

Jeśli chcesz zbudować własną markę…

 

PRIVATE LABEL

Jak to się odbywa ?

Nasz praca składa się z kilku etapów. Nad wszystkimi czuwają specjaliści z dużym doświadczeniem. Cały proces Tworzenia marki odbywa się z poszanowaniem zasad poufności. Jest to nasz priorytet. Dzięki temu gwarantujemy klientom bezpieczeństwo inwestycji. Klient ma wgląd w każdy etap projektu.

Badamy potrzeby

Na tym etapie prosimy o podzielenie się z nami wszelkimi oczekiwaniami, potrzebami i inspiracjami. Ustalamy, jakie smaki chce oferować klient. Wybór możliwych kombinacji jest ogromny. Można przedstawić nam szczegółowe wytyczne bądź skorzystać z fachowego doradztwa marketingowego. Stworzona wspólnie z klientem koncepcja jest punktem wyjściowym dla naszych prac nad produktem.

Tworzymy receptury

Mamy świadomość, że współcześni klienci oczekują produktów unikalnych i wyróżniających się na tle konkurencji. Doradzamy w sprawie tworzenia receptur, które nam zlecasz. Możesz wykorzystać własne surowce w naszej produkcji lub zamówić surowce od różnych dostawców. Stworzona wspólnie z klientem koncepcja jest punktem wyjściowym dla naszych prac nad produktem.

Konsultacje z testerami

W oparciu o sugestie testerów, którzy dla nas pracują możemy w porozumieniu z klientem modyfikować receptury i dostosować je tak, aby produkt finalny był niepowtarzalny i osiągnął rynkowy sukces. Nasi testerzy to osoby nieprzypadkowe, dobór grupy odbywa się w oparciu o określone kryteria.

 

 

 

Przestrzegamy rygorystycznych procedur produkcyjnych

 
Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną o wydajności 80 szt./min. Linia produkcyjna składa się modułu rozlewającego i zamykającego, modułu drukującego datę i partię na spodzie butelki, trzygłowicowego modułu etykietującego, dzięki czemu w jednym cyklu możemy nałożyć etykietę, banderolę podatkową i np. trójkąt ostrzegawczy.
 
Shopping Basket