Dofinansowanie inwestycji związanej z rozwojem przedsiębiorstwa Nicosta Sp. z o.o. w celu wprowadzenia nowych produktów – aromatów spożywczych oraz olejków eterycznych.

O FIRMIE

JAKA JEST NICOSTA?

Fields cultivated with tobacco plants. Sprinkler the tobacco fields in summer. Extremadura.. Spain
Fields cultivated with tobacco plants. Sprinkler the tobacco fields in summer. Extremadura.. Spain

O naszej firmie
 

Nicosta to firma zajmująca się produkcją i dystrybucja płynów do papierosów elektronicznych, aromatów, e-papierosów. Jesteśmy również dystrybutorem:

Dostarczmy produkty w różnych wariantach, w zależności od potrzeb naszych klientów.  

 

Obracamy się w świecie smaków i aromatów.
Wnosimy świeże i nowoczesne podejście w tworzenie nowych produktów.

Oferujemy

 

Poza produkcją i dystrybucją marek Nicosta, realizujemy również:

 

Świadczymy usługi laboratoryjne i regulacyjne, w tym badania laboratoryjne, rejestracja TPD,
przygotowanie MSDS, konsultacje TPD, REACH, CLP, UFI i ADR.

Jakość

 

Stosujemy rygorystyczne procedury i przywiązujemy dużą wagę do kontroli standardów, badań i produkcji oraz procesu kształtowania jakości wyrobów w procesie produkcyjnym. Stosujemy półprodukty, które pochodzą od sprawdzonych dostawców i posiadają odpowiednie certyfikaty.
Najwyższą jakość naszych wyrobów osiągamy nie tylko dzięki pracy laboratorium, nowoczesnej linii produkcyjnej, szczegółowym sprawdzonym procedurom ale również dzięki doświadczonemu i wysoko wykwalifikowanemu personelowi.

 

Jeżeli interesuje Cię poznanie naszej oferty, zostanie naszym dystrybutorem
lub masz pomysł na własną linię?

Rynki
 

Od początku naszego rozwoju stawialiśmy szczególny nacisk na współpracę z zagranicznymi producentami, odbiorcami i dostawcami.

Zaczynaliśmy na rynku polskim i niemieckim. Aktualnie dostarczamy produkty do 10 krajów. Eksportujemy własne produkty, ale także sprzedajemy surowce i produkty wytwarzane pod markami naszych zagranicznych partnerów. 

Dzięki własnemu składowi podatkowemu wprowadzamy również na rynek polski produkty zagraniczne i produkujemy dla dużych odbiorców.

 

PRODUKTY

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Produkcja
płynów

W naszej ofercie znajduje się kilka linii liquidów cieszących się wielką popularnością (m.in. Bang Bang, Wanna be cool, Nico). Produkujemy również shoty i bazy.

 

Surowce
do e-liquidów

Dostarczamy najwyższej jakości surowce: nikotynę w płynie, sole nikotyny, bazy, glikol propylenowy i glicerynę roślinną, aromaty. 

Private Label (własna marka)

Oferujemy produkcję płynów do e-papierosów i aromatów pod marką własną. Świadczymy wszystkie usługi potrzebne do wprowadzenia Twojej marki na rynek.

Badania laboratoryjne TPD

Wspieramy naszych Klientów w Testy i analizy laboratoryjne mają kluczowe znaczenie dla określenia jakości produktu końcowego.

Shopping Basket