Dofinansowanie inwestycji związanej z rozwojem przedsiębiorstwa Nicosta Sp. z o.o. w celu wprowadzenia nowych produktów – aromatów spożywczych oraz olejków eterycznych.

PRODUKCJA

PRODUKCJA NICOSTA

Napełnianie, zamykanie,etykietowanie, konfekcjonowanie

 

Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną o wydajności 80 szt./min. Linia produkcyjna składa się modułu rozlewającego i zamykającego, modułu drukującego datę i partię na spodzie butelki, trzygłowicowego modułu etykietującego, dzięki czemu w jednym cyklu możemy nałożyć etykietę, banderolę podatkową i np. trójkąt ostrzegawczy. Możemy również zapakować produkt do kartonika wraz z ulotką. Wówczas butelka z płynem poprzez podajnik taśmowy trafia do kartoniarki, która również z wydajnością 80 szt./min pakuje butelki do kartoników i umieszczę w nich ulotkę. Kolejna dwugłowicowa maszyna etykietująca może nałożyć banderolę podatkową i etykietę, która uniemożliwi otwarcie kartonika od spodu.

Nasze możliwości produkcyjne to 500.000+ sztuk tygodniowo w zależności od ilości operacji w danym cyklu. Dbamy o precyzję i sterylność. Każda partia produktów wychodzących z naszego zakładu jest weryfikowana przez dział jakości.

 

PRODUKCJA

Dbamy o najwyższą jakość

Przestrzegamy rygorystycznych  procedur produkcyjnych, które pozwalają na bezpieczne i higieniczne przygotowanie produktów. 

Używamy wyłącznie surowców najwyższej jakości.

Korzystamy wyłącznie z czystej nikotyny oraz glikolu i gliceryny klasy EP/USP.

Nasze półprodukty pochodzą od sprawdzonych, wiarygodnych dostawców.

Przyrządy pomiarowe weryfikowane są certyfikatami kalibracji.

Maszyny i urządzenia wykorzystywane w procesie produkcyjnym są certyfikowane w celu zapewnienia najwyższej jakości produkcji.

Podczas produkcji monitorujemy bezpieczeństwo naszych produktów oraz bezpieczeństwo naszych pracowników.

Badania i analizy laboratoryjne
 

Testy i analizy laboratoryjne płynów mają kluczowe znaczenie dla określenia jakości produktu końcowego. Korzystamy z laboratorium, które pozwala nam na bieżąco weryfikować każdą partię produkcyjną. Laboratorium wyposażone jest w chromatograf, który umożliwia nam badanie dokładnego składu i dokładnej mocy nikotyny w produkcie.

Wszystkie produkty Nicosta są zgodne z TPD. W ramach naszej oferty przeprowadzamy naszym klientom badania laboratoryjne TPD, w tym toksykologię i testy emisji gotowych płynów.

 

Wszystkie produkty Nicosta są zgodne z TPD

Obchodni-podminky
Obchodni-podminky_sma

Rejestracja TPD

 

Oferujemy kompleksową usługę rejestracji produktu wg dyrektywy TPD 
oraz poradnictwa w całym procesie rejestracji.

Nasi specjaliści przeprowadzili kilkaset udanych rejestracji TPD w wielu krajach europejskich.

Każdy kraj Unii Europejskiej dostosował przepisy dyrektywy w sprawie wyrobów tytoniowych do swojego ustawodawstwa wewnętrznego. Niektórzy ustawodawcy stworzyli prawo, które jest znacznie bardziej rygorystyczne niż dyrektywa w sprawie wyrobów tytoniowych. Złożoność przepisów dla każdego kraju może być przytłaczająca.

 

Projektowanie
graficzne i branding

 

Współpracując z nami możesz liczyć na wsparcie wysokiej klasy designerów, którzy przygotują dla ciebie oryginalny projekt opakowania produktu i wizualizacji Twojej marki.

Opakowanie jest pierwszą rzeczą, która przyciąga wzrok potencjalnego nabywcy przed wypróbowaniem jego zawartości. Branding musi odzwierciedlać odpowiedni charakter linii, którą chcesz wypuścić na rynek.

Specjalizujemy się w projektowaniu graficznym oraz w tworzeniu marek.
Nie korzystamy z podwykonawców. Wszystkie prace wykonuje nasz zespół doświadczonych grafików. Możemy działać zgodnie z twoimi instrukcjami lub zaproponować unikalne rozwiązania dla twojego produktu w celu stworzenia indywidualnego projektu graficznego, nadając twojej marce indywidualność i zbywalność.

 

Współpracując z nami możesz liczyć na wsparcie wysokiej klasy designerów

REALIZACJE

NASZE PRZYKŁADOWE PROJEKTY

Shopping Basket